customerrr

مشتریان

Group_4069

پخش مویرگی بازار استان بوشهر

جمعیت بالای مغازه ها و فروشگاهایی استان بوشهر و حجم بالای خرید در این بخش برای شرکت پخش آسمان  بسیار حائز اهمیت است. ازاین‌رو پخش مویرگی منظم و سریع در سطح سوپرمارکت‌های استان بوشهر می‌تواند از دست آوردهای مهم آن باشد. شرکت پخش آسمان اگرچه توانسته پوشش حداکثری در سطح سوپرمارکت‌های استان بوشهر به دست بیاورد .

عموماً کلان‌شهرهای استان بوشهر به علت برخورداری از جمعیت بالا و همچنین بالا بودن سرعت زندگی ازجمله نقاط استراتژیک برای شرکت‌های پخش و توزیع می‌باشند، چراکه در این شهرها میزان خرید و به طور کلی میزان مصرف بسیار بالا بوده و در دسترس بودن طیف گسترده‌ای از محصولات، اعم از جدید و قدیمی برای مشتریان با سلایق متنوع و متغیر بسیار حائز اهمیت است. از این رو رساندن حجم زیادی از محصولات مواد غذایی به صورت مویرگی، منظم، سریع و با حفظ کیفیت نیازمند به کارگیری ترکیبی از دانش و تجربه است که در مجموعه‌ی پخش آسمان به‌خوبی فراهم آمده است.پخش عقاب با کارگیری روشی کاملاً مناسب و علمی در عرضه صحیح محصولات غذایی در حدود 1500 مشتری، به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است.

Group_4071

پخش عمده فروشی های بازار استان بوشهر

هدف اصلی پخش آسمان در راستای نفوذ به بازار عمده‌فروشی‌های  استان و درنتیجه پوشش نقاط کور است. فضای سنتی بازار های عمده فروشی و تفاوت آن با فروشگاه‌های دیگر به نحوی است که روش فروش خاص خود را دارد به همین سبب، شرکت پخش آسمان، تلاش می‌کند با درک صحیح تعاملات موجود در بازار سنتی و ادغام آن با رویکردی علمی، بازار را به رسمیت بشناسد و با فرآیندهایی درخور و با استفاده از برنامه بازاریابی اصولی به بازار هدف رخنه کند.

Group_4067

فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها

بر اساس آخرین تحقیقات بازار و با شناسایی دقیق کانال‌های فروش، سهم بسیار مهمی از فروش، توسط کانال‌هایی به غیر از سوپرمارکت‌ها و عمده‌فروشی‌ها انجام می‌گیرد. تحقیقات نشان داده‌اند که نقاط فروش و بازارها به‌طور پیوسته در حال تغییر شکل هستند. امروزه ما نیز در کشورمان شاهد رشد فروشگاه‌های زنجیره‌ای و افزایش علاقه مردم به خرید از این مراکز هستیم. شرکت پخش آسمان نیز با علم به این موضوع و با پیش‌بینی روندهای آتی فروش، بازارهای زنجیره‌ای و تعاونی خود را به‌صورت واحدی مستقل و تخصصی تحت عنوان فروشگاه های زنجیره ای آس مارکت راه‌اندازی کرده است و کلیه خدمات و محصولات خود را به بیش از 20 شعبه از فروشگاه های زنجیره ای آس مارکت ارائه می‌دهد.

اين واحد (دفتر شعب آس مارکت) با استقرار نیروهای متخصص در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي خود، تلاش مي‌كند تا تمامي شرايط را براي فروش هر چه بيشتر محصولات سبد غذایی، مهيا سازد. پرسنل مستقر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، با نظارت بر نحوه‌ چیدمان محصولات، جذاب‌ترین و مناسب‌ترین فضا را برای فروش محصولات مشتریان خود فراهم می‌آورند تا از این طریق بیشترین اثربخشی و رضایت را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

Group_4068

بازارهای خاص

پخش آسمان بازار خود را به هیچ وجه نه محدود کرده است و نه بخشی از آن را به خاطر کوچک بودن حذف کرده است. این دسته از بازارها اگرچه از نظر پنهان هستند ولی از چشم تیزبین آسمان دور نمانده و شرکت پخش آسمان اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل شده است. با توجه به تحقیقات صورت گرفته، سهم بسیار مهمی از فروش ، توسط کانال‌هایی به‌جز سوپرمارکت‌ها و عمده‌فروشی‌ها انجام می‌گیرد.

این واحد می‌کوشد تا محصولات سبد پخش آسمان را در بازارهای ویژه‌ای که از نظرها به دورمانده به‌خوبی بنشاند. بازارهای هدف این واحد مراکز متفاوتی می‌باشند که صنایع مختلفی را هدف قرار داده‌است تا بتواند طیف گسترده‌ای از نقاط فروش را دربربگیرد. این بازارهای خاص شامل شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و... هستند که تحت پوشش خدمات‌رسانی این واحد قرار دارند. پیشبرد فروش در بسیاری از مراکز مورد نظر این واحد، نیاز به مذاکرات مستمر، فنی و عملی دارد. ماهیت مختلف مراکز تحت پوشش این واحد، قوانین و مقررات و مذاکرات مختلفی را طلب می کند که مدیران فروش پخش آسمان، با بهره گیری از راهنمایی‌های مدیران ارشد شرکت، توانسته اند تاکنون مذاکرات فروش را به بهترین نحو هدایت کنند.